для людей з порушеннями зору
Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Правила прийому дітей до першого класу

Батькам майбутніх першокласників

Організація прийому дітей до 1-х класів 2021 - 2022 н.р. в умовах карантину

Зарахування учнів до 1 класу відбуватиметься

з 26 квітня 2021 р. по 31 травня 2021р.

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розроблений портал зарахування дітей до першого класу

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти,створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

ЗЗСО мають доступ до перегляду та обробки заяв,налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування.

У разі виникнення питаннь,звертатися до адміністрації закладу!