для людей з порушеннями зору
Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Відеогалерея

Пам'ятаємо подвиг Героїв Крут

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Крути - одна із трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921рр.

19:02 19.02.2022

Вітаємо зі святом Миколая

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес.Сьогодні другокласники нашої школи створили хвилинку радісної атмосфери в очікуванні Миколая Чудотворця.

17:06 19.12.2021

Акції "Запали свічку пам'яті",

В четверту суботу листопада українці всього світу об'єднуються, вшановуючи пам’ять жертв Голодомору. Учні нашої школи долучилися до загальнонаціональної акції "Запали свічку пам'яті", що є моральним обов'язком кожного з нас перед минулими та наступними поколіннями.

13:38 27.11.2021

День Гідності та Свободи

Минуло 8 років із того моменту, як загинули Герої, яких народила Революція Гідності. Чим була вона для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною.

13:40 23.11.2021