для людей з порушеннями зору
Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Виховання

Особливу увагу школа приділяє виховній роботі. Шкільне життя наших учнів, наповнене різними заходами, мистецькими програмами, концертими та ярмарками. Доброю традицією уже стали відвідини театру, екскурсії визначними місцями, цікаві поїздки. Окрім цього, значну увагу школа приділяє національно-патріотичному вихованню.

Міжнародний День захисту дітей

Команда "Веселка"взяла участь у заходах до Міжнародного Дня Захисту Дітей, які були організовані відділом освіти Золотниківської сільської ради!

16:05 01.06.2021

Гаївки в школі

Великодні святкування не обходяться без гуртових молодіжних забав. Майже скрізь в Західній Україні на Великодні свята традиційно відбуваються гаївки — дитячо-молодіжні забави (ігри, хороводи) та супровідні пісні, що збереглися з давніх давен . Учні нашої школи теж з радістю беруть участь у щорічних святкуваннях....

16:09 12.05.2021

Чорнобиль – скорбота пам’яті людської

35 років тому у світ був безповоротно випущений атомний джин, який завдав великого лиха землі і людям. Україні та світовій спільноті тільки з роками відкрилися справжні масштаби цієї трагедії.

16:14 26.04.2021

День Землі

«Збережемо землю!»- лунав заклик наших першокласників на уроці «День Землі.»

16:17 21.04.2021

"На струнах Кобзаревої душі"

Літературно-музична композиція" "На струнах Кобзаревої душі" від учнів 6 класу (класний керівник Ваврик Г.В.)

16:21 11.03.2021

Колектив школи спільно декламує вірш

Колектив нашої школи спільно прочитали одну із найвеличніших поем Тараса Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженним землякам моїм в Україні і не в Україні моє дружнєє посланіє».

16:23 10.03.2021

Квест «Леся Українка - скарб нашої батьківщини»

З метою поглиблення знань учнів про видатну письменницю Лесю Українку, напередодні учасники квесту, учні 9 та 10 класів зібралися у вестибюлі для отримання інструкції щодо гри. Після вступного слова вчителя школярі (за допомогою жеребкування за кольорами: жовті й сині) поділилися на дві команди (Проліски та Конвалії). Кожна група пройшла маршрут за сімома станціями, на яких гравці, відповідавши на питання або розв’язуючи завдання-підказки, отримували частини пазлу, що його наприкінці квесту зібрали повністю. Склавши пазл, учні, мали змогу знайти скарб.

16:31 25.02.2021